زلزله هشت ریشتری که جنوب کشور را لرزاند!

صبح امروز زلزله هشت ریشتری جنوب کشور را لرزاند و موجب خرابی های زیادی شد. برای دیدن تصاویر و جزئیات کامل می توانید در این مقاله نیز با ما همراه باشید.

روغن خراطین سنتی

امروزه از روغن هایی که دارای خواص بسیاری می باشد روغن خراطین و روغن بنفشه است که مانند محصولات دیگر به صورتهای صنعتی، سنتی و همچنین خانگی تولید می شوند. روغن خراطین سنتی یک محصول طبیعی و پر خاصیت می باشد که بدست آمده از کرم خاکی قرمز می ‌باشد که امروزه همه افراد می‌ توانند برای افزایش حجم اندام های خود از آن استفاده کنند. این کرم خاکی قرمز در پوشش گیاهی پوسیده و کود رشد می ‌کند که این کرم ها را در معرض آفتاب قرار داده و از آنها پودری تهیه می ‌کنند که می ‌تواند منبع عالی از پروتئین به شمار بیاید.

روغن خراطین سنتی

سینک توکار تبریز

یکی از ملزومات و تجهیزات خانه و آشپزخانه سینک توکار می باشد که شرکت های زیادی در قم کرج و تبریز این محصول را تولید و روانه ی بازار می کنند. در حال حاضر ما دو نوع سینک آشپزخانه داریم که با نامهای سینک روکار و سینک تو کار شناخته می شوند که هر کدام مزایا و معایبی دارد ولی از لحاظ استفاده ی راحت تر نوع توکار از بقیه ی انواع دیگر بهتر بوده و از تنوع کیفیتی زیادی برخوردار می باشد. سینک توکار تبریز علاوه بر استفاده ی راحت تر به دلیل قرار گیری در داخل کابیت آشپزخانه زیبایی و جلوه ی بهتری به آشپزخانه می دهد که نوع روکار از این مزیت بی بهره می باشد.

سینک توکار تبریز

مخزن آب پلاستیکی

به منظور ذخیره نمودن آب شرب از مخزن آب استفاده می نمایند و قیمت مخزن آب که با استفاده از مواد پلی اتیلنی ساخته می شوند، بسیار ارزان و مناسب می باشد و مخزن آب پلاستیکی دارای طول عمر بسیار زیادی می باشد و به هیچ وجه دچار زنگ زدگی نمی گردند و با توجه به وزن پایینی که دارند به سهولت می توانید آنها را به هر مکان دیگری جابجا نمایید.

مخزن آب پلاستیکی

چمن مصنوعی موکتی

یکی از محصولاتی که در دهه های گذشته به طور گسترده ای در فضاهای شهری مورد استفاده قرار می گیرد چمن مصنوعی موکتی می باشد چمن مصنوعی مدل پاپیروس یکی از این انواعی است که خرید آن به صورت متری و با قیمت مناسب از نمایندگیها امکان پذیر می باشد، انواع چمن مصنوعی موکتی حالتی شبیه به موکت و فرش دارد که برای پوشاندن کف و ایجاد نمایی زیبا و جذاب مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.